«BIOMETRICS», всеукраїнський конкурс предметного дизайну «Світла ідея»

Київ, 2014 р.

Номінація: «Декоративне світло з муранського скла в стилі ARTE DI MURANO»

Команда

Олександр Дронов

Візуалізації

«BIOMETRICS» — спроба підтримати ідею унікальності всього у цьому світі. Абажур, виконаний у техніці інкальмо з білого напівпрозорого скла, в який інстальовані нитки темного скла, дає безліч варіацій одного малюнка. Малюнок у вигляді відбитка пальця — знак індивідуальності. Наступний відбиток не схожий на попередній, а отже, кожен світильник буде єдиним у своєму роді.

У функціональному відношенні «BIOMETRICS» — підлоговий світильник. Його можна використовувати як торшер або як джерело світла над обіднім столом, наприклад, на терасах, верандах, дизайн яких не передбачає стельових світильників. Світло від абажура діаметром 60 см накриває більшу площу горизонтальної поверхні. Це досягається завдяки куту випромінювання 120 градусів обраного джерела світла (світлодіодна лампа Kreonix G9 24SMD), формі абажура та принципу його роботи як рефлектора. Також доцільно використання «BIOMETRICS» у ресторанах. Світло від лампи акцентує обідні зони, додаючи світлову складність приміщенню.

Світильник досить мобільний за рахунок своєї конструкції. Каркас з металевих трубок і стрижнів та нестаціонарний обважнювач з муранського скла, який вільно лежить у підставі, дозволяють легко його переміщати. У перспективі на основі «BIOMETRICS» можна створити серію, що складатиметься з підлогового, стельового світильників, настільної лампи та бра.

Попередній проект Наступний проект

Приклади проектів