Дворівнева квартира у Харкові

Команда

Сергій Ільченко

Керівник проекту

Катерина Веприцька

Розробка документації

Квартира розташована у житловому будинку клубного типу по вулиці Потебні, 6, реалізованого архітектурним бюро Drozdov &Partners. Програма проектування відрізнялася від стандартної для дворівневих квартир, згідно з якою публічна зона розташовується на першому рівні, а другий — займає приватна зона зі спальнями. У даному випадку вітальня знаходиться над відкритим простором, що об`єднує передпокій, кухню та їдальню, а спальня батьків — над блоком дитячих кімнат.

Головними дійовими особами в стилістичному оформленні інтер`єру стали аксесуари, світильники і меблі Eichholtz. Стилістика рішень першого і другого рівнів суттєво різниться. На другому рівні були реалізовані кілька стандартів: дизайн спальні батьків, зона каміна і стилістика Eichholtz підтримуються рішеннями інтер’єру. Натомість на першому рівні переважають бетонні поверхні стель, цегляні фактури стін у дитячих кімнатах і більш сучасні трактування просторів, які слугують фоном для класичних аксесуарів. Також на першому рівні набагато більше інтегрованих меблів.

Наповнення даного інтер’єру можна розглядати як суміш європейського і українського предметного дизайну. Під час проектування ми використовували продукцію відомих національних брендів: Levantin Design, KUBIS, P.S. WoodWork. До стилістичної подвійності інтер’єрних рішень можна віднести і значну кількість розімкнутих обсягів, наприклад, ванну кімнату батьків.

Попередній проект Наступний проект

Приклади проектів