Бібліотека у Копенгагені, 2015 р.

Конкурс молодих архітекторів CANactions, 2015 р.

Приклад використання актуальної архітектурної графіки, яка доповнює роботу зі складною об’ємною структурою. Проект має добре структуровану морфологічну модель.

Команда

Марія Павлюк

Дипломний проект

Натисніть кнопку щоб завантажити проект

Передчуття моря

Будівля бібліотеки виростає з цегли навколишньої забудови демонструючи відкритість і легкість. У денний час вона тактично стоїть в ряду старших товаришів, а ввечері нове життя виплескується на набережну візерунком нових кодів. Будівля нависає над землею надавши велосипедистам захист від дощу і можливість паркування. Зелень парків переповзає на дах будівлі відведений для дітей, гості міста теж зможуть відвідати цей видовий майданчик. Доступність і розкриття – основи влаштування бібліотеки, яка має достатню кількість зон для майбутніх функцій.

Відправною точкою було створення громадської будівлі, яке буде відповідати навколишнього забудові з точки зору матеріалів, конструкції і висоти, і, в той же час, буде мати деяку унікальність і відкритість по відношенню до відвідувачів. Таким чином, з’являється «відкритий» блок з решіткою і «закриті» цегляні, на яких засновано також і внутрішній устрій бібліотеки. Зовнішній вигляд будинку безпосередньо відображає його функціональне наповнення. У відкритій зоні знаходиться атріум, оточений пандусами – простір, що являє собою зону вільного спілкування та комунікації. У цегляних блоках, в свою чергу, розташовані ізольовані приміщення для роботи в групах та проведення заходів. Існують також одномісні бокси для відокремленого читання (роботи, навчання). На кожному поверсі є зони, призначені для книжкових фондів.

Попередній Наступний